top of page

Home Staging

Původ slova "home staging" je přiřazován k přípravě nemovitosti na prodej nebo pronájem, a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet.

V mém vnímání světa je HOME STAGING to, co dělá domov domovem a interiér prostorem, kde chcete strávit svůj čas. Je to jakýsi barevný a prostorový úklid. Představte si obyčejnou bíle povlečenou postel na koleji a potom přenesme stejnou postel do designově propracované ložnice, položme na ni nadýchané, barevně sladěné polštáře a povlečení. Najednou se vnímání obyčejné a neútulné postele změní. 

Toto je pro mne Home Staging a myslím, že by měl být součástí každého návrhu, aby jste si nekoupili jenom "obyčejnou postel s bílým povlečením".

Home stagign a dekorování jsou v mém vnímání světa v podstatě synonyma

Vlastně každý můj návrh v portfoliu může považovat i za Staging, protože interiér bez stagingu je jako tělo bez duše.

HOME STAGING

Na Poříčí, Praha

příklad Home Stagingu

21.jpg
16.jpg

HOME STAGING

Praha

příklad Home Stagingu

cenik hm
Home Staging

5 000 Kč

Cena za jednu místnost do 25 m2, nikoliv open space nebo propojené místnosti (např. kuchyň a obývací pokoj). 

?

Doprava

10 Kč/km

V případě schůzky, nebo pomoci při nakupování.

Dojezd do Prahy stojí paušálně  500 Kč.

?

6.jpg

Krok za krokem

01

První kontakt, který může proběhnout telefonicky, emailem nebo osobně. Probereme vaše přání a požadavky. Upřesníme časové a finanční možnosti. Stanovíme si rozsah prací a cíle. V případě, že bude kontakt pouze telefonický nebo elektronický, zašlete mi fotodokumentaci a zaměření prostoru.

PRVÝ KONTAKT A PŘEDÁNÍ PODKLADŮ

02

Na základě zaslaných podkladů a vašich požadavků bude stanovena cena a podepsána smlouva o dílo. Budete taky požádáni k úhradě zálohy ve výši 60% z ceny.

CENOVÁ NABÍDKA

03

Zpracování zadání a obeznámení klienta s návrhem a nákupním seznamem doplňků případně nábytku, případná úprava a doplnění dle požadavků klienta.

NÁVRH

04

Samotný Home Staging, čili doladění vaší nemovitosti k dokonalosti, pomocí sladěných barevných doplňků, osvětlení a odstranění rušivých elementů.  

DEKOROVÁNÍ

k za k hm
bottom of page